centr
 


tel: 0048 504 637 052
e-mail: infotimes@infotimes.pl

Dalej

 

Chcesz do kogoś dotrzeć i potrzebny Ci dobry, interesujący tekst?

Oprzyj sukces Twojej firmy na naszych usługach.

Proponujemy, między innymi następujące usługi copywriterskie/tekstowe.

arrowDostarczanie zawartości stron www
arrowOpracowywanie materiałów reklamowych
arrowPisanie artykułów do prasy
arrowOpracowywanie ofert handlowych
arrowBudowa newsletterów
arrowOpracowywanie tekstów do gazetek firmowych i organizacyjnych.
arrowOptymalizację treści pod kątem pozycjonowania

 

 

 

Chcesz coś sprzedać i nie wiesz jak napisać skuteczną ofertę handlową? 

Planujesz poprawę reputacji firmy i szukasz najskuteczniejszej formy dotarcia do tych, na których opinii Ci zależy?

Chcesz sprzedawać więcej? Potrzebujesz skutecznego, a nie wymyślnego sloganu reklamowego.Chcesz mieć atrakcyjnie skonstruową ulotkę reklamową? 

Zależy Ci, aby pracownicy Twojej firmy lub członkowie Twojej organizacji nie czuli się niedoinformowani lub niepotrzebni?

Chcesz, aby pamiętano o Tobie cały czas? Planujesz rozsyłanie newslettera informującego o nowościach w Twojej firmie lub serwisu z aktualnymi informacjami z określonej dziedziny? 

Chcesz, aby na Twoją stronę WWW użytkownicy wracali jak najczęściej i mówili o niej innym?

Potrzebujesz dobrej nazwy produktu, marki?

 

 

TWORZENIE OFERT HANDLOWYCH

Chcesz coś sprzedać i nie wiesz jak napisać skuteczną ofertę handlową?

Wiele firm przy sporządzaniu oferty stosuje procedurę standardową, czyli wymienia w swojej ofercie usługi czy posiadane produkty lub też kopiuje styl oferty od konkurencji. Dzięki tej standardowej procedurze uzyskuje…standardowe, najczęściej mierne, skutki.

Dzieje się tak z jednej prostej przyczyny. Klienta nie interesuje Twoja oferta. Interesuje go rozwiązanie jego własnych problemów. I dlatego bardzo ważne jest, po pierwsze, znalezienie takich klientów, których problemy rozwiązane mogą być przez usługi lub produkty Twojej firmy, a po drugie uświadomienie klientowi, że to właśnie ty zrobisz to najlepiej.

Wiemy jak to zrobić. Więc jeśli potrzebujesz skutecznej oferty handlowej zapraszamy do kontaktu.

Nasze oferty pisane są przez profesjonalnych tekściarzy (copywriterów - http://pl.wikipedia.org/wiki/Copywriter ), dodatkowo przeszkolonych w dziedzinie komunikacji międzykulturowej i dobrze znających język biznesu. Skutkuje to tym, że nasze oferty napisane są językiem zrozumiałym także dla odbiorcy, który nie jest Polakiem, sporządzone są w konwencji biznesowej stosowanej na danym obszarze kulturowym i dopracowane pod względem psychologicznym tak, aby jak najskuteczniej zachęcić potencjalnego klienta do pozytywnej reakcji.

Znamy się na marketingu - sprawimy, że oferta Twojej firmy będzie wyglądać szczególnie ciekawie, wzbudzając w kliencie wyjątkowe zainteresowanie.

 

 

SPRZEDAWAĆ WIĘCEJ - SLOGANY , ULOTKI .

Potrzebujesz skutecznego a nie wymyślnego sloganu reklamowego, czy atrakcyjnie skonstruowanej ulotki reklamowej?
Zdajesz sobie sprawę, że od tego, między innymi, jak potencjalny klient zareaguje na Twoje logo, slogan czy treść ulotki zależy wielkość sprzedaży, lojalność klienta, reputacja firmy, czyli Twój zysk. Jeżeli jesteś tu i czytasz ten tekst to pewnie chcesz żeby Twój komunikat do klienta został przygotowany przez zawodowca?

Widziałeś pewnie te slogany reklamowe małych firm, żywcem ściągnięte ze spotów globalnych korporacji, a czasem tylko nieznacznie przerobione? Albo hasła, które na pewno są kreatywne i „zakręcone” Zastanawiałeś się, czemu ma to służyć? Czy to działa?

PO PIERWSZE NIE SZKODZIĆ.

No cóż, w najlepszym razie nie szkodzi. Twój slogan ma pomagać w sprzedaży Twoich produktów czy usług a nie bawić przeciętnego odbiorcę, który i tak nic od Ciebie nie kupi, czy pracowników wymyślających dane hasło.

Czym innym jest sprzedawanie zaawansowanych produktów inwestycyjnych klasie wyższej i średniej, czy globalna promocja marki, a czym innym sprzedaż odkurzaczy czy usług stolarskich na rynku lokalnym. Slogan reklamowy to po prostu narzędzie i albo wie się, do czego chcę się go zastosować i jaki rodzaj narzędzia będzie najlepszy do tego celu albo tego się nie wie.

To samo można powiedzieć o ulotkach. Niektóre są wciągające i czyta się je z zainteresowaniem do końca, a w przypadku innych od razu wiesz, że nie poświęcisz im ani sekundy. Wszystko zależy od tego czy treść ulotki sporządzona jest tak, aby przeprowadzić czytelnika od fazy zainteresowania do fazy pozytywnej reakcji na ofertę, czy też jest zbiorem zdań sucho przedstawiających ogólne propozycje firmy.

NIE MUSISZ BYĆ ALFĄ I OMEGĄ

Jesteś przedsiębiorcą lub menadżerem, więc nie musisz wiedzieć jak pisać skuteczne teksty, tak jak nie musisz znać się na księgowości czy naprawie firmowych samochodów. Ale warto żebyś wiedział, do kogo możesz zwrócić się w przypadku gdybyś potrzebował dobrego sloganu czy interesująco skomponowanej oferty do materiałów reklamowych.

 

 

POPRAWA REPUTACJI

Jeżeli wiesz na czyjej opinii zależy Ci najbardziej, wiesz do kogo chcesz dotrzeć ze swoją informacją, pomożemy Ci w znalezieniu najlepszego sposobu dotarcia do tych osób.

Wyselekcjonujemy najskuteczniejsze kanały komunikacji i najlepsze sposoby na przekonanie ich do Twoich racji.

 

 

NEWSLETTER - nie daj o sobie zapomnieć .

Planujesz rozsyłanie newslettera informującego o nowościach w Twojej firmie lub serwisu z aktualnymi informacjami z określonej dziedziny? Chcesz, aby pamiętano o Tobie cały czas?
Przypominaj o sobie za pomocą newslettera. To prosta i skuteczna forma.

Newsletter czyli e-mail z informacjami dla klientów, pracowników, członków organizacji czy innych potencjalnych grup docelowych, to znakomite narzędzie zarówno sprzedaży jak i tworzenia reputacji.

Proponujemy tworzenie newsletterów z informacjami dotyczącymi spraw wewnętrznych firmy, produktów, branży itp. Mogą być to zarówno newslettery codzienne, jak i kwartalne.

Jeżeli czujesz, że taka forma kontaktu z klientem byłaby użyteczna a nie wiesz, do których klientów chcesz dotrzeć i jaki rodzaj informacji będzie im najbardziej przydatny, skontaktuj się z nami. Dobierzemy najlepsze środki i metody komunikacji.

 

 

SERWIS FIRMOWY/ORGANIZACYJNY

Pomożemy Ci w zadbaniu o to aby Twoi pracownicy lub członkowie Twojej organizacji mieli na bieżąco dostęp do najważniejszych dla nich informacji

Do informacji o zmianach personalnych, o planach firmy, o działaniach organizacji, o sukcesach i możliwościach itp.

Jeżeli nie chcesz aby ludzie na których powinno zależeć organizacji, o wszystkich ważniejszych wydarzeniach dowiadywali się z pogłosek i plotek, pomyśl nad stworzeniem dla nich serwisu organizacyjnego.

 

 

DOSTARCZANIE TREŚCI NA STRONY WWW

Niezależnie od tego jaki jest pożądany profil potencjalnych odbiorców Twojej strony WWW, zadbamy o to aby znalazły się tam takie informacje, które przyciągną i zainteresują tych na których Ci najbardziej zależy.

 

 

NAZWY I MARKI

Potrzebujesz dobrej nazwy/marki dla swojego produktu lub usługi? Dodatkowym warunkiem jest żeby domena internetowa danej marki nie była jeszcze zajęta?
Nie ma problemu, znajdziemy dla Ciebie najlepszą, dostosowaną do produktu i profilu odbiorcy.
Dodatkowo możemy opracować logo i kolorystykę oferty.

 
 

arrowDostawców, importerów, hurtowni, producentów?
arrowPotencjalnych klientów?
arrowKonkretnych towarów lub usług?
arrowSprawdzonych kontrahentów?
arrowDanych o rynku?
arrowInformacji o trendach?
arrowSpecjalizowanych baz danych?

 

 

W naszej działalności stosujemy ściśle kodeks postępowania miedzynarodowej organizacji zrzeszającej specjalistów od informacji

AIIP