centr
 


tel: 0048 504 637 052
e-mail: infotimes@infotimes.pl

Dalej

 

FIRMA

INFOTIMES to:

  • Amerykańskie podejście do biznesu.
  • Szwajcarska jakość usług.
  • Polskie ceny.

Firma to ludzie. Dla nas pracują najlepsi. Od 2007.

Krzysztof

Działem Informacji Biznesowej zajmuje się Krzysztof Kurpiecki - jeden z najbardziej doświadczonych researcherów biznesowych w Polsce, o czym można przeczytać w tym artykule (kliknij) z miesięcznika Dlaczego czy w piśmie PDF, publikacji Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Udziela się również w branży specjalistów od informacji (kliknij tu), gdzie służy swoim długoletnim doświadczeniem. Czy w prasie (kliknij tu) . W zakresie wspierania i obsługi eksportu, tworzenia i realizacji projektów, współpracuje z firmami od roku 2003.

Justyna

Działem Copywritingu - czyli kontrolą pisania tekstów dla naszych klientów, zajmuje się Justyna Jaskólska, na co dzień również dziennikarz z wieloletnim doświadczeniem; a także laureatka prestiżowej nagrody Stowarzyszenia Gazet Lokalnych - Local Press 2009 na najlepszy artykuł biznesowy.

Jako biolog z wykształcenia odpowiada również za projekty związane z biotechnologią, medycyną, farmacją, itp.

Dla projektów w poszczególnych branżach korzystamy również z usług naszych stałych współpracowników, jak i ekspertów zewnętrzych.

Jesteśmy zespołem niezależnych specjalistów od informacji. Początkowo zajmowaliśmy się okazjonalnie dostarczaniem informacji zaprzyjaźnionym firmom. W roku 2006 nawiązaliśmy współpracę z polskimi, czołowymi firmami w dziedzinie pozyskiwania informacji i dostarczania treści. Jako podwykonawca realizowaliśmy zadania dla setek przedsiębiorstw o różnym profilu.

W połowie roku 2007 rozpoczęliśmy działalność na własny rachunek, oferując usługi informacyjne na najlepszym światowym poziomie, jednocześnie przy cenach niższych niż te w Warszawie.

Dzięki dobrej współpracy z firmami zagranicznymi, a także własnej sieci wysoko kwalifikowanych specjalistów potrafimy dostarczyć praktycznie każdą dostępną informację z jakiegokolwiek regionu świata.

Współpracujemy przy projektach realizowanych przez największe światowe firmy. Pomagamy przy rozwoju małych i średnich firm.

Nigdy nie korzystaliśmy z dotacji europejskich ani z innych form subsydiowania. Stoi za nami realna wiedza i lata doświadczeń zdobytych we współpracy z klientami biznesowymi na całym świecie.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Regulamin usług - kliknij

INFOTIMES - jest marką handlową firmy:
BALTIC GRIFFIN
KRZYSZTOF KURPIECKI
REGON: 280221340
NIP - PL 7441343773

Weryfikacja numerów NIP i REGON - kliknij

Zobacz wizytówke w serwisie mikroFirmy.pl

.

 
 

arrowDostawców, importerów, hurtowni, producentów?
arrowPotencjalnych klientów?
arrowKonkretnych towarów lub usług?
arrowSprawdzonych kontrahentów?
arrowDanych o rynku?
arrowInformacji o trendach?
arrowSpecjalizowanych baz danych?

 

 

W naszej działalności stosujemy ściśle kodeks postępowania miedzynarodowej organizacji zrzeszającej specjalistów od informacji

AIIP