OD 2007

Od 2007 dostarczamy usługi wielkim korporacjom i lokalnym firmom.

DOŚWIADCZENIE

Pracowaliśmy przy setkach projektów dotyczących dziesiątków krajów na całym świecie. Nasz atut to bardzo szybka orientacja w nowych zagadnieniach i efektywne dostosowywanie rozwiązań.

NA CAŁYM ŚWIECIE

Klientom zapewniamy: Anglosaski styl współpracy. Szwajcarską jakość. Polskie ceny.

USŁUGI

Badanie potrzeb przedsiębiorstwa w zakresie potrzeby użycia sztucznej inteligencji (SI).
Dobór najlepszych rozwiazań dostawców SI, z całego świata. Wdrażanie SI w firmie i szkolenia pracowników.
Co różni nas od innych firm oferujących SI? Nie sprzedajemy jednego rozwiązania wszystkim.
Najpierw dobieramy najlepsze idee rozwiązań, a dopiero potem wyszukujemy najlepszych dostawców sztucznej inteligencji.

Pomoc w eksporcie/imporcie. Badamy rynki zagraniczne. Opracowujemy strategie marketingowe. Dostosowujemy produkt, opakowanie i komunikację z klientem. Realizujemy wysyłki listowne materiałów reklamowych, kampanie Google/Bing i inne.

Dostarczamy bazy danych potencjalnych partnerów biznesowych za granicą - klientów, dostawców, współpracowników. Bazy własne z milionami wpisów ii szybko pozyskiwane dane z zewnątrz. Dzięki długiemu doświadczeniu jesteśmy najlepsi w realizacji zleceń nietypowych, wymagających szczególnego rozeznania w branży klienta.

Oferujemy pozyskiwanie i obróbkę danych a także pomoc w rozwiązywaniu nietypowych problemów dotyczących biznesu. Jeśli nie mogą znaleźć Państwo specjalisty w danej sprawie szybko i profesjonalnie rozpoznamy dany obszar i zaproponujemy rozwiązania.

Pomoc w eksporcie i imporcie

Bazy danych z całego świata

Konsulting biznesowy

WYJĄTKOWE USŁUGI DLA WYJĄTKOWYCH KLIENTÓW

Pomagamy firmom które chcą zamienić swój potencjał produkcyjny w zysk realizowany na rynkach zagranicznych. Badamy sytuację na najbardziej perspektywicznych rynkach i dostosowujemy produkt klienta. Firmom, mają już produkt gotowy na inne rynki dostarczamy bazy danych potencjalnych klientów czy współpracowników. Wyszukujemy także dostawców na całym świecie. Organizujemy logistykę i badamy lokalne uwarunkowania prawne czy społeczne. Specjalizujemy się w szczególności w rynku USA, Indii, krajów francuskojęzycznych i anglojęzycznych. Oczywiście bazy kontaktów tworzymy dla wszystkich krajów, niezależnie od języka.

 

Oprócz działalności związanej z eksportem/importem zajmujemy się pozyskiwaniem i przetwarzaniem informacji dla biznesu. Z przyjemnością podejmiemy się zadań wykraczających poza kompetencje firm oferujące standaryzowane produkty i rozwiązania. Wyszukujemy trudno dostępne informacje, zbieramy i analizujemy duże ilości danych, kreatywnie podchodzimy do rozwiązywania problemów naszych klientów i służymy pomocą w kontaktach z organizacjami z różnych krajów i kręgów kulturowych.

  • Eksport

Analizujemy rynki zagraniczne, konkurencję. Pomagamy w rozwoju i dostosowaniu produktów/usług/opakowań. Tworzymy bazy potencjalnych klientów. Organizujemy dostawy i sprzedaż. Badamy regulacje prawne, procedury celne na rynkach. Tworzymy kampanie reklamowe - tradycyjne i nowoczesne.

  • Import

Wyszukujemy dostawców spełniających wymagania klienta i rejony z najkorzystniejszymi propozycjami. Porównujemy oferty z całego świata. Zamawiamy próbki. Pomagamy w negocjacjach i transporcie. Docieramy do informacji skąd kupuje towar konkurencja naszych klientów.

  • Bazy danych

Opracowujemy i dostarczamy bazy partnerów biznesowych z całego świata. Od kilku starannie wyselekcjonowanych kontaktów do kilkuset tysięcy rekordów z danej branży. Korzystamy ze źródeł własnych i zewnętrznych dlatego jesteśmy szczególnie konkurencyjni w przypadku nietypowych zleceń. Na życzenie pozyskujemy i przetwarzamy także inne dane.

  • Konsulting biznesowy

Skutecznie wyszukujemy rozwiązania nietypowych problemów w biznesie. Od rozwiązań w zakresie prawa i zarządzania do odpowiedzi na kwestie związane z psychologią, motywacją, IT. To usługa dla małych i średnich firm, które potrzebują racjonalnych rozwiązań opartych na sprawdzonej wiedzy i niezbyt cenią typowych sprzedawców-konsultantów oferujących kolejny modny, standardowy produkt okraszony zawodowym żargonem.

  • Dla Inwestorów

Jeżeli szukają Państwo możliwości inwestycji czy rozwoju biznesu, proponujemy indywidualne projekty biznesowe. Szczegóły na http://docon.infotimes.pl/index_pl.html UWAGA: pomimo dość nietypowej deklaracji misji oferta jest bardzo pragmatyczna i unikalna na rynku.

WYGRAJ NA RYNKACH RAZEM Z NAMI

Wygrywasz razem z nami ponieważ zamiast sprzedaży standardowych rozwiązań najpierw słuchamy, staramy się zrozumieć, analizujemy, szukamy danych i proponujemy dedykowane rozwiązania. Bez rutyny, zawsze ze świeżym spojrzeniem.
01

PIERWSZY KROK

Prześlij nam informacje o swoim projekcje, pytania, wymagany zakres pomocy, specyfikację potrzeb, etc. Odpowiemy mailowo lub telefonicznie, zależnie od Państwa preferencji. Niestety z uwagi na szeroki zakres działań nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na pytania telefonicznie przy pierwszym kontakcie. Każdy projekt ma swoją specyfikę a my nie oferujemy standardowych rozwiązań. W związku z tym na początek prosimy o e-mail.

KROK DRUGI

Zbieramy dodatkowe dane dotyczące projektu i możliwych rozwiązań. Przedstawiamy naszą wstępną ofertę. Na tym etapie wszystko jest do dyskusji.

02
03

KROK TRZECI

Po uzgodnieniu i najczęściej podpisaniu umowy zaczynamy działać. Zwykle nie oferujemy błyskawicznych terminów realizacji ale za to dostarczamy wyniki zgodnie z uzgodnionym harmonogramem.

ZESPÓŁ

Sukces firmy jest wynikiem zaangażowania zespołu, który potrafi skutecznie wykorzystać swoje umiejętności do wsparcia poszczególnych projektów. Nawet przy niewielkich przedsięwzięciach stajemy się członkiem zespołu naszego klienta, z zaangażowaniem wnosząc cenny wkład do osiągania zamierzonych celów.

Od 2002 pracuje z klientami na całym świecie. Początkowo jako specjalista w dziale jakości największego europejskiego producenta mebli następnie jako niezależny konsultant w zakresie importu/eksportu i informacji biznesowej. Współpracował z setkami mniejszych i większych przedsiębiorstw w tym z dwiema korporacjami z indeksu Dow 30.

KRZYSZTOF KURPIECKI

Senior copywriter i project manager. Przez kilka lat współpracowała z jedną z największych gazet lokalnych - Kurierem Iławskim. Laureatka nagrody Local Press za najlepszy artykuł biznesowy. Obecnie związana z Kurierem Gdyńskim.

JUSTYNA JASKOLSKA

GET IN TOUCH WITH US

Phone: English, Français, Polski.
E-mail: Ру́сский, Deutsch and other languages.

Adres pocztowy

ul. Sklodowskiej 29/35

14-202 Ilawa

 

Kontakt

tel: 0048 504 637 052
E-mail: infotimes@infotimes.pl

Numery rejestrowe:

REGON: 280221340
NIP/VAT: PL 7441343773
EORI: PL 744134377300000