centr
 

 tel : 504 637 052

e-mail: infotimes@infotimes.pl

Dalej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do skorzystania z usług Leśnego Przewodnika w Iławie. Kąpiele leśne, obserwacja zwierząt, spacery, wycieczki, rejsy w Iławie i okolicach Jezioraka. Relaks i zdrowie w naturze.

Polecamy nasz preparat odstraszający strzyżaki sarnie (latające kleszcze) Własna formuła na podstawie własnych badań, własna produkcja. Unikalny, na rynku, repelent na strzyżaki.

Nowość na rynku. Leśne Fitoncydy - Tchnienie Natury. Dzięki ich właściwościom terapeutycznym poczujesz się jak w lesie. Fitoncydy to naturalne wzmocnienie odporności, relaks i krok do szczęścia. Formuła opracowana przez Leśnego Przewodnika, na podstawie własnych doświadczeń z Kąpielami Leśnymi Shinrin-yoku. Własna produkcja - w Polsce.

 

 

 

ZAPRASZAMY NA NASZĄ AKTUALNĄ STRONĘ: WWW.INFOTIMES.PL

ta nie jest już aktualizowana

Od 2007 służymy w wyszukiwaniu informacji trudnej do zdobycia, analizach rynku i pozyskiwaniu/weryfikacji dostawców/odbiorców.

Jeżeli szukacie rozwiązania problemów którego nie oferują inni, chcecie wdrożyć nowoczesne rozwiązania, od których ciężko znaleźć specjalistów, wejść w przyszłość, zapraszamy do kontaktu. Nasz talent do szybkiej analizy prac naukowych i przełożenie tego na możliwe rozwiązania biznesowe pomoże wam w rozwoju na rynku. Oferujemy szybkość i kreatywność w rozwiązywaniu problemów, której nie zapewnią niemrawe giganty z kadrami standardowo wyedukowanych specjalistów.

Nasza firma oferuje, głównie klientom biznesowym, usługi pomagające w rozwoju eksportu, a także konsulting informacyjny - wyszukiwanie i dostarczanie informacji niezbędnych w działalności firmy. Polecamy również obróbkę danych dla sztucznej inteligencji.Oznaczanie danych. Konsulting w zakresie wprowadzania sztucznej inteligencji do firmy.

Specjalizujemy się w informacji z rynków zagranicznych, gdzie posiadamy szeroką sieć kontaktów Oczywiście służymy także informacjami z rodzinnego rynku.

Zajmujemy się rozwiązywaniem niestandardowych problemów w biznesie. Szybko zbieramy informacje, dokładnie je analizujemy i proponujemy efektywne i kreatywne rozwiązania. Oprócz pracowywania projektów zajmujemy się także ich realizacją.

Oferujemy, między innymi:

BIG DATA, BUSINESS INTELIGENCE

Eksport do USA

Zewnętrzny dział Badania i Rozwój - Research and Development, R&D

Zewnętrzny Dział Marketingu Zagranicznego

arrowNamierzanie źródeł dostaw, produktów, firm,
arrowSelekcję potencjalnych partnerów,
arrowNamierzanie źródeł zaopatrzenia konkurencji,
arrowSprawdzanie rzetelności kontrahentów,
arrowPisanie tekstów (copywriting)
arrowMonitoring mediów
arrowRozpoznanie i doradztwo w zakresie trendów rynkowych

INFOTIMES 2007-2019

 
 

arrowDostawców, importerów, hurtowni, producentów?
arrowPotencjalnych klientów?
arrowKonkretnych towarów lub usług?
arrowSprawdzonych kontrahentów?
arrowDanych o rynku?
arrowInformacji o trendach?
arrowSpecjalizowanych baz danych?

OFERUJEMY KONSULTING INFORMACYJNY - PEŁNY ZAKRES USŁUG.

BADANIA INFOTIMES

INFOTIMES SURVEYS

INFOBROKER WARSZAWA - USŁUGI INFOBROKERSKIE DLA FIRM W STOLICY

Z uwagi na nowe regulacje uprzejmie informujemy że strona używa cookies.

producent powerball - hurtownia powerball - importer powerball

W naszej działalności stosujemy ściśle kodeks postępowania miedzynarodowej organizacji zrzeszającej specjalistów od informacji

AIIP

 

 
 

 

2007- 2020

Do you want to travel to other galaxies? Join us: www.welcomeback.space

Mieszkańców Iławy zapraszamy do projektu SWUJ.pl. SWUJ to nowoczesna spółdzielczość dzięki której każdy w Iławie ma szansę na poprawę swojej sytuacji finansowej. A jednocześnie pomaga miastu i innym. www.swuj.pl - IŁAWA

简体中文 Francais